Sanus Rehabilitacja

Trening medyczny

Potrzebujesz fizjoterapii, ale nie chcesz rezygnować z treningów? Weź udział w treningu medycznym, który jest połączeniem ćwiczeń i fizjoterapii. Sprawdź, kto dokładnie może uczestniczyć w tych zajęciach i jakie korzyści daje udział w tego typu treningu.

Sportowcy, którzy właśnie zakończyli rehabilitację potrzebują łagodnego przejścia do specjalistycznych treningów, charakterystycznych dla dyscypliny sportu, którą uprawiają. Praca na treningach medycznych pomaga znów uprawiać sport na wysokim poziomie. 

Sportowcom amatorom trening medyczny pomoże w budowaniu świadomości własnego ciała. Treningi pod okiem specjalisty, który w sposób indywidualny dba o rodzaj wykonywanych ćwiczeń pomoże nie tylko w rehabilitacji, ale także w poprawieniu możliwości całego organizmu, co w szybkim czasie przełoży się na lepsze wyniki. 

Treningi medyczne w Sanus prowadzone są już od kilku lat przez trenerów z odpowiednim wykształceniem.  Trenerzy na podstawie dysfunkcji uczestników, ograniczeń i przebytych kontuzji dobierają ćwiczenia, które pomagają w rehabilitacji, wzmocnieniu ciała i budowaniu prawidłowych wzorców motorycznych. Ćwiczenia pomagają wrócić do formy i aktywności fizycznej, pozytywnie wpływając na sportowe możliwości uczestników zajęć.

Więcej informacji oraz zapisy od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 20:00 pod numerem telefonu +48 606 251 335.

 

TRENER

fizjoterapeuta maria tokarz sanus nowy sącz


ZAPISY -> poniedziałek – piątek od 16:00 do 20:00 tel. +48 606 251 335

X