Sanus Rehabilitacja

NOWOŚĆ !! Obuwie profilaktyczno-korekcyjne Aurelka już w sprzedaży!!

W trosce o zdrowie najmłodszych, dbając o spokój i radość rodziców pragniemy zapewniać stabilny i prawidłowy rozwój stóp dzieci. Dlatego też, SANUS Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej prowadzi sprzedaż obuwia profilaktyczno-korekcyjnego „Aurelka”, produkowanego przez firmę EL-BUT.

Zadbaj o zdrowe stopy Twojego dziecka zapewniając mu najlepsze, dostępne na rynku obuwie. Nie ulega wątpliwości, że o stopy dzieci powinniśmy zadbać możliwie jak najwcześniej. Powodem tego jest fakt, że rozwój stopy zaczyna się już od momentu, w którym dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, a kończy się wraz z osiągnięciem przez nie 15-18 roku życia. Początkowo stopy dzieci są delikatne i szczególnie narażane na nieprawidłowy rozwój. Głównym czynnikiem powodującym złe ukształtowanie stopy dziecka może być obuwie. Warto więc zainwestować       w zdrowe buty dla dzieci, które pozwolą prawidłowo rozwijać się Twoim pociechom.

Kupując obuwie „Aurelka” w znacznym stopniu redukujesz negatywne skutki płaskostopia. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz buty profilaktyczne, dzięki którym zapewnisz dziecku optymalną ochronę przed wyżej wspomnianą przypadłością. Proponujemy buty ortopedyczne wykonane tylko z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, oprócz zalety związanej z dbaniem o zdrowie Twojego dziecka, obuwie cechuje duża trwałość. Niewątpliwie „Aurelka” oferuje zdrowe buty dla dzieci o wysokim komforcie użytkowania. Zostały one stworzone w ścisłej współpracy z dobrze wykwalifikowaną kadrą lekarzy i ortopedów zarówno z kraju, jak i zza granicy. Kupując u nas obuwie profilaktyczne, masz pewność, że Twoje dziecko będzie użytkować wygodny oraz skuteczny produkt.

W ofercie SANUS znajdziesz także wkładki ortopedyczne dla dzieci produkowane przez firmę EL-BUT, które mają za zadanie jak najlepiej korygować stopy Twojego malucha. Mają również specjalny, oddychający materiał.  Posiadamy też wkładki profilaktyczne dla dzieci, zapewniające optymalną ochronę.

Należy pamiętać, że obuwie dobieramy indywidualnie do stopy konkretnego dziecka. W firmie SANUS każde dziecko jest traktowane priorytetowo, więc nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze zmierzeniem stopy. Nasza wykwalifikowana kadra zrobi to za Ciebie, aby prawidłowo dobrać rozmiar i tęgość obuwia. Wybranie niewłaściwego rozmiaru niszczy optymalne właściwości nawet najlepszych butów.

Zapraszamy do SANUS Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej!   U nas odpowiemy na nurtujące Cię pytania, zasięgniesz fachowej opinii oraz zapoznasz się z dużą ofertą butów „Aurelka”.

12625866_1163880900313278_455497683_n12606910_1163884836979551_705817558_nbuty


ZAPISY -> poniedziałek – piątek od 16:00 do 20:00 tel. +48 606 251 335

X